Koszty i czas dostawy

Wysyłki do klienta realizowane są poprzez kuriera DPD i są zazwyczaj dostarczane na drugi dzień po odebraniu paczki przez kuriera z magazynu głównego w Warszawie.

Dostawy dokonuje Sprzedawca na adres wskazany w zamówieniu, chyba że Nabywca wskaże, iż odbioru dokona osobiście w magazynie głównym Rubio Monocoat w Warszawie.

W przypadku dostawy przez Sprzedawcę do każdego zamówienia o wartości poniżej 1500 zł brutto dolicza się koszty przesyłki, które na terenie Polski wynoszą:

przy odbiorze za pobraniem u kuriera – koszt 19,68 zł brutto

 

przelewem elektronicznym lub kartą (w systemie Przelewy 24) – 15,99 zł brutto

 

przelewem na konto sklepu – 15,99 zł brutto

Dane Sprzedającego niezbędne do dokonania płatności to:

RUBIO MONOCOAT POLSKA

UL. LUTNIOWA 23, 02-388 WARSZAWA (OCHOTA)

ALIOR BANK , 53 2490 0005 0000 4520 3141 6395

 

gotówka przy odbiorze osobistym (odbiór: Rubio Monocoat Polska, ul. Lutniowa 23, 02-388 Warszawa) – 0 zł

 

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen, opłat za wysyłkę, przeprowadzania iodwoływania akcji promocyjnych w tym zakresie bądź wprowadzania w nich zmian.

Odbiorca odpowiada za sprawdzenie stanu przesyłki. W przypadku uszkodzenia w transporcie należy sporządzić w obecności kuriera protokół szkody, zawierający szczegółowy opis uszkodzeń. Następnie w ciągu 24 godzin poinformować RUBIO MONOCOAT Polska o szkodzie oraz przesłać zdjęcie uszkodzonej przesyłki.

Z tytułu zakupu towaru zostanie Kupującemu wystawiona i przesłana faktura VAT. Na wniosek Kupującego Sprzedający może wystawić fakturę elektroniczną Faktura elektroniczna zostanie wysłana Kupującemu w formacje PDF na adres e-mail podany podczas dokonywania zamówienia. Kupujący w każdym czasie ma prawo cofnąć akceptację na wystawianie (otrzymywanie) faktur elektronicznych, zawiadamiając o tym Sprzedającego.

Search